O mnie

Wierzę, że klimat wnętrza wpływa na ludzi i ich relacje.

Fascynacja pięknem towarzyszy mi od dziecka

Od ponad 10 lat jestem związana z branżą wnętrzarską. Swoją przygodę zaczęłam zatrudniając się w ekskluzywnym salonie meblowym na pomorzu. To tu, pracując z takimi markami włoskich producentów, jak Canaletto, Selva, Tonin Casa, Modenese Gastone i wiele innych kształtowałam swoje wyczucie smaku. Późniejsza droga zawodowa skierowała mnie na artykuły wyposażenia wnętrz typu podłogi, okładziny ścienne, oświetlenie itp. Wiele szkoleń w tym zakresie dziś skutkuje znajomością produktową i jego wykorzystaniem, a to podstawa w pracy projektanta.

Fascynacja pięknem we wnętrzu towarzyszy mi od dziecka. Już jako mała dziewczynka rysowałam rzuty na kartce i planowałam rozkład pomieszczeń. Projektowaniem zajmowałam się hobbystycznie, aż w końcu stało się to moim głównym zajęciem.

Projektowanie wnętrz

  • Projektowanie pod klucz
  • Projekty wykonawcze
  • Projekty koncepcyjne
  • Metamorfozy
  • Konsultacje

Lubię pracę z człowiekiem, pracę w ruchu, w działaniu.

Uczestniczenie w realizacji i obserwacja, jak z każdym dniem wnętrze nabiera kształtów to dla mnie największa nagroda. Proces tworzenia wnętrz jest niezwykle złożony. Niezbędna jest fachowa wiedza, aby poradzić sobie z tak trudnym wyzwaniem. To często praca i zaangażowanie wielu rąk. Niezwykle ważny jest umiejętny dialog oraz sprawność koordynacji pomiędzy pracami.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość

Akceptacja RODO

9 + 15 =